.

.

Извонредна Голема Големина Природни Море Conch Школка Pendant Црна Кожа Синџири Ѓердан Модата Партија Накит

Извонредна Голема Големина Природни Море Conch Школка Pendant Црна Кожа Синџири Ѓердан Модата Партија Накит

DEN 476.00
DEN 523.20
-9 %
Количина на стоки


Природна Морска Школка Голема големина Conch Pendant Ѓердан Мода Накит
Опис : секој pendant е уникатен~
Материјал Природна Морска Школка
Боја
како слики
Големина
Pendant околу 8cm / 18 инчи должина синџири
Повеќе Детали
1 компјутер по цел

Бренд Име:
Buty-Bzi
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
pendant ѓердан
Pendant Големина:
8cm
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Школка
Материјал:
Школка
Обликотшема:
Conch
R

Тие исто така купуваат со овој производ