.

.

2018 Жените Исечете Резервоарот на Врвот Лето Секси Шпагети Рака Чипка Капчиња Плажа Camis Bustier Градник Плус Големина S-6XL Мода

2018 Жените Исечете Резервоарот на Врвот Лето Секси Шпагети Рака Чипка Капчиња Плажа Camis Bustier Градник Плус Големина S-6XL

DEN 272.00
DEN 335.52
-19 %
Количина на стоки


Материјал : Полиестер+Чипка
Пакет содржи : 1 Врвот
Боја : Црна,Бела
Внимание :
Големината може да биде 2cm/1 инчен неточноста поради рака мерка;
Бојата може да бидат малку различни, поради следат, ви благодариме за разбирањето!

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Бренд Име:
ZANZEA
Материјал:
Полиестер
Ткаенина Тип:
Чипка
Блузи Тип:
Camis
Декорација:
Чипка
Облека Должина:
Краток
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Секси & Клуб
Број На Модел На:
Жените Исечете Резервоарот На Врвот
Тип На Објект:
Блузи
Пол:
Жените
боја:
Црна,Бела
Плус Големина:
S M L XL 2XL 3XL 4XL 5XL 6XL
R

Тие исто така купуваат со овој производ