.

.

Мотоцикл Карбонски Влакна Под Седиштето Рамка Обтекател Покрие Страна Панел, Додатоци За Јамаха MT09 FZ09 МТ 09 FZ 09 2014 2015 - 2017

Мотоцикл Карбонски Влакна Под Седиштето Рамка Обтекател Покрие Страна Панел, Додатоци За Јамаха MT09 FZ09 МТ 09 FZ 09 2014 2015

DEN 6196.00
DEN 8373.60
-26 %
Количина на стоки

Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, сепак, се должи на висока јачина на звук на дневни дојдовни е-пораки и временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш.
Ако не примате одговори од нас, ве молиме проверете ја вашата е-мејл обезбедување вашето поштенско сандаче не го достигна полна големина.Мојата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас.Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.Јас сум тука и се подготвени да ви помогнат со какви било прашања или проблеми што би можеле да имаат пред или по купувањето.Телефон мора да се for international express превозот. Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме ни e-mail веднаш. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки.Вашиот не за задоволство на предметот квалитетот на
4.
Ако објектот е вратени затоа што купувачот одбие да го потпише, или неточни адреса или неподигнати стоки, купувачот треба да се одговорни за сите врати & повторно да ја прати поштарина. Ви благодариме за вашето разбирање.
Кликнете тука за да видите повеќе :
Ако тоа е погодно, ве молиме да се соберат нашата продавница, со цел подобро да се добиваат нови информации за производот и промотивни информации~~ Опис : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Јаглерод Влакна Пакет се вклучени : 1 Пар Мотоцикл Карбонски Влакна Страна Панел, Обтекател Покрие Без Завртки Fitment :
За Јамаха MT09 FZ09 2014-2017
1)Превозот На Компаниите :
Ние поддршка на пратката од страна на"ер mail",Различни земји и различни цел количество. за превозот безбедно. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање ying. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите. ве молиме оставете ја објавите кодот за заклучување и вашиот телефонски број во цел.бидејќи некои воздух mail пристигне вашата земја ќе се побрзо за превозот.Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.Прими погрешен точка
2. Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка ѕвезда на 5.
Ако планирате да ни даде неутрален/негативни повратни информации, ве молиме пишете ни веднаш, така што ќе можат да го прават нашите најдобри за решавање на вашиот проблем
Ние сме среќни да се замени или рефундирање на погрешни стоки и имаат за цел да го реши секој проблем брзо и за вашето задоволство или пари наплата
1.Ние се грижиме за нашите ценети клиенти, и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме. Ве молиме овозможи 1 бизнис денови за нас, за одговор. ние ги испратите преку различни воздух mail.Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.
Ако имате било какви прашања, ве Молиме контактирајте со нас преку е-маил, така што ние
Бизнис Часови : Сонце-Петок Од 10 : 00-18 : 00 (Кина Време GMT+8 : 00)
Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, твојот коментар е многу важно во нашите бизнис успех.

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Име На Модел:
За Јамаха mt09
Објектот Висина:
3.94inch
Објектот Должина:
10.63inch
Бренд Име:
GFYSHIP
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Motobike Направи:
Јамаха
Објектот Ширина:
7.87inch
Објектот Тежина:
0.3kg
Тип На Објект:
Мотоцикл Карбонски Влакна Под Седиштето Рамка Обтекател Маска
Fitment:
За Јамаха MT09 FZ09
Година:
2014-2017
R

Тие исто така купуваат со овој производ