.

.

Црна green dot печати природна свила chiffon ткаенина облека за на плажа облечи чиста свила tissu tecido stoffen крпа 6mm SP5033

Црна green dot печати природна свила chiffon ткаенина облека за на плажа облечи чиста свила tissu tecido stoffen крпа 6mm

DEN 972.00
DEN 1766.40
-45 %
Количина на стоки

дворот дворот двор
Тип : Црна green dot печати 100% свила chiffon ткаенина за шиење Боја : Боја на слик покажа Материјал : 100% Свила Ширина : 135cm±5%(53.1") Дебелина : 6mm Гласат единица : Двор Употреба : Лето пролет фустан,кошула Забелешка : големината на ширина и должина ќе биде ±5% димензија варијација.Крај на боја може да се разликуваат од вашиот компјутерски екран.

Ширина:
135cm
Тип:
Chiffon Ткаенина
Функција:
Еко-Пријателски
Велур Ткаенина Тип:
No
Техника:
Ткаени
Стил:
Dot
Материјал:
100% Свила
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Шема:
Печатени
Nonwoven Техника:
No
Плетени Тип:
No
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ