.

.

бесплатни shipiing 10pieces Домаќинство стоковна садови чај лажица креативни лажица лажица трговија на големо деца лажица

бесплатни shipiing 10pieces Домаќинство стоковна садови чај лажица креативни лажица лажица трговија на големо деца лажица

DEN 609.00
DEN 733.92
-17 %
Количина на стоки


цената на парчиња
Yafu Lacquerware & Дома Дизајни Co.,Ltd. се фокусира на развој и производство на дрвени садови. Ние сме горди
од "произведено во Кина' етикета која придава на нашите производи. Сите производи се направени од ecofriendly материјал со зрели вештини,
интегрирани со модерен дизајн и античка уметност, доведувајќи до вас живеење на ЗДРАВ и УМЕТНИЧКИ.
Додека плаќаат поголемо внимание на ефектот кој средина има на Земјата, ние го прават нашите најдобри за зголемување на употребата на
материјал, вода и ресурси преку оптимизирање на производство да ги рециклирате вода и отпад.
Нашиот проектен тим е од Германија, Шведска, Италија, велика БРИТАНИЈА, Јапонија, и Хонг Конг со оригинални дизајни. 40 високи мајстори и 21
фабриките се силна поддршка на нашата компанија. Ние се инсистира на стриктна КК за да бидете сигурни во квалитетот останува добра од нашите раце.
Сите наши производи имаат положено за Европскиот стандард за контрола на квалитетот во кој начин да се обезбеди производи се во нивната најдобра состојба,
така што тие би можеле да им служи на терминал клиенти добро.
Услуги на клиентите и контролата на квалитетот се во нашите топ листи. Имаме освои висока пофали кај нашите клиенти во изминатите децении.
Во иднина, ние ќе се држиме до оригиналниот дизајн, и да соработува со нашите клиенти за да се задоволат различните потреби.
Нас ако било идеја, ние ќе го направи тоа вистинскиот за вас.

боја:
Кафеава, Беж
Flatware Тип:
Лажици
Број На Модел На:
Y
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Дрво
Категорија На Производ:
лажица
Свиња:
Дрво боја, боја на лак
Спецификации:
Приближно 8*3.6 CM
Печатени ЛОГОТО:
Сигурни
Текстурата на материјалот:
woodiness
Применливи објект:
Деца
Пакување спецификација:
Еден
Обработка прилагодување:
Yes
Стил:
Јапонија и Јужна Кореја
Без разлика дали или не увоз:
( негативни ) се одрече
R

Тие исто така купуваат со овој производ