.

.

10 компјутери 3.7 V 2000mAh lipo литиум полимер батерија на 104050 за MP3, GPS navigator DVD мобилен телефон моќ банка Таблет КОМПЈУТЕР

10 компјутери 3.7 V 2000mAh lipo литиум полимер батерија на 104050 за MP3, GPS navigator DVD мобилен телефон моќ банка Таблет

DEN 1562.00
DEN 1775.52
-12 %
Количина на стоки


Литиум полимер Li-ion Батеријата Банка Примена : 1 комуникација : мобилен телефон, веб телефон, interphone, Bluetooth слушалка. 2.канцеларија уреди : Лаптоп, PDA, преносни electrograph, пренослив печатач. 3.Видео уреди : GPS, дигитална камера, видео камера, преносни DVD, преносни телевизија, MP3, MP4. 4.Преносни размена уреди : ПОС, Корисна, Отпечатоци машина, преносливи акции машина. 5.Осветлуваат уреди : рудар светилка, searchlight. 6.Други : играчки, модели.
10 x компјутери 3.7 V 2000m Ah висок капацитет литиум li-полимер li ion батерија за MP3 MP4 GPS Навигација, bluetooth слушалки dvd Рекордер камера..
Модел : 104050
Погодни за : Bluetooth слушалки, Bluetooth тастатура, точка читање пенкало, MP3 / MP4, PDA, мобилни ТВ, СРЕДИНАТА, лаптоп, GPS, машинско учење, конзоли за игри, дигитални камери, camcorders..
Карактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето 4> Големина : 10мм(H)*40mm(W)*50mm(L) 5> Оценка : DC3.7 V 2000m Ah напон : 3.7 V ,1 C празнење ,брзо полнење : 1.0 C : 0.5 C ,Стандард полнење метод : 0.5 C CC (константна струја) задолжен да 4.25 V, тогаш CV (константен напон 4.2 V) полнење до наплатат струја е помала или еднаква на 0.05 C; максималното полнење на струјата : 1 C Максимална испуштање струја : 1 C Празнење критичниот напон : 2.75 V испуштање температура : -20 степени C~+60 степени C време на Полнење : 2-5hrs (стандард); 2hrs (брзо) Заштита функција : преку полнење со текот на испуштање, во текот тековната, краток спој заштита, во текот температура заштита вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето. Пакетот вклучува : 10 x компјутери 3.7 v 2000m Ah 104050 литиум полимер lipo батерија.10*40*50mm
Ве молиме заврши плаќање во рок од 3 дена. бидејќи цел, ние прифаќаме Зачувам; Ние ќе брод да ја стандардната адреса во Зачувам.
Сите Пакет ќе превозот од 48 часа, освен празник & викенд ден. ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било. обичај задоцнување или данок. бидејќи транзит време е високо зависна и е предвидено од страна на Поштенски Услуги
Сите предмети се продава од нас се опишани на најдоброто од нашите способности, онолку точни колку што е можно, и со голема conscientiousness од наша страна, Ако точка е избега од нормална употреба, пријави се на располагање во рок од 30 дена по купувачи примање на објектот, парите назад откако ќе примен објект! Врати објектот има да биде нов, unworn и во неговата оригинална состојба; Купувачот го врати defectives објект на свој трошок, ќе биде одговорен за трошоците за превозот вратам на вас , а ние ќе reship замена за вас, откако ќе ги примите се враќа.

Замена На Батеријата:
Yes
Бренд Име:
EHAO
Поставете Тип:
Само Батерии
Тип:
Li-полимер
Номиналниот Капацитет:
2000mAh
Пакет:
Пакет 1
Батеријата Број:
10 Компјутери
Број На Модел На:
104050
Големина:
10*40*50mm
Volt:
3.7 V
Големина:
дебелина
Капацитет:
2000mAh
тежина / еез:
40g
ОДГОВАРА ЗА:
Mp3 mp4 mp5,Тастатура, Рекордер ,GPS камера,bluetooth,е-книга
Модел:
104050
Продажба Метод:
мало
is_customized:
Yes
Номиналниот Капацитет:
2000mAh
Замена На Батеријата:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ