.

.

4146657J / 7210586K Franking Мастило - Компатибилен со Neopost IS480 Поштенски метар

4146657J / 7210586K Franking Мастило - Компатибилен со Neopost IS480 Поштенски метар

DEN 2015.52
Количина на стоки


Ги споредува да : Neopost 4146657 J / 7210586 K / 6240259 U
Соодветен за употреба во следниве Neopost поштенски метри : 7210586 K 4146657 J 6240259 U typepostal HU typepostal SU
Оваа компатибилен Neopost Мастило Кертриџ доаѓа со 100% гаранција за квалитет! Нашите Neopost 4146657 J мастило касети се тестирани однапред да се обезбеди да добие солидна вршење на производот.
Спецификации Количина : 1 по кутија. Мастило : Не Флуоресцентни Сино Мастило
Нашите техничари ангажирани во печатач резерви биле повеќе од 15 години. Дали има некој печатач материјали или печатач прашања, ве Молиме Љубезно дозволете ми да знам, Ние сме многу gald да им помогне со вас!
Забелешка : Ние ќе испрати преку Fed Ex/DHL/EMS случајно, Ако имате посебни барање за превозот метод,pls не информирате и да го оставите порака кога ќе го поставите цел за што и да ни кажете каква причина. Инаку ние ќе ги следиме нашите сопствени мислење ако без вашиот потсетам. И ние сме исто така, не е одговор за било царинска такса. Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање!

Тип:
мастило кертриџ
Функција:
Компатибилен
боја:
Други
Бренд Име:
KLDink
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Кертриџ за Статус:
Целосна
Обоени:
Yes
Број На Модел На:
4146657J
Компатибилен Бренд:
Neopost
боја:
Не Флуоресцентни Сина
Пакување:
1 патрон/картон
Достапност:
во парк
Ги споредува да:
Neopost 4146657J / 7210586K / 6240259U
R

Тие исто така купуваат со овој производ