.

.

Водоотпорен Мозаик Отпорност на Топлина Ѕид Налепница Дома Декор Алуминиумска Фолија Само-adhensive Анти Масло Кујна Декорација 45x200cm

Водоотпорен Мозаик Отпорност на Топлина Ѕид Налепница Дома Декор Алуминиумска Фолија Само-adhensive Анти Масло Кујна Декорација

DEN 157.00
DEN 196.80
-20 %
Количина на стоки

2) Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). 7) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 39 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Нашата цел е задоволството на клиентите! За Плаќање 1) да ја прифатиме Али Запад Унија, TT, PP и уплатата ЗАЧУВАМ. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена од денот на нарачката.

Стил:
Модерна
Класификација:
За Ѕид
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
5696
Тема:
Шема
Сценарија:
Ѕид
Бренд Име:
ЕДЕН КАКО ТЕБЕ
R

Тие исто така купуваат со овој производ