.

.

Пролет Овча Вистински Кожна јакна жените Секојдневен мотоцикл женски ред-надолу јака патент секси тенок ОЛ канцеларија кратки јакни

Пролет Овча Вистински Кожна јакна жените Секојдневен мотоцикл женски ред-надолу јака патент секси тенок ОЛ канцеларија кратки

DEN 8928.00
Количина на стоки


[xlmodel]-[size]-[9999] Големина на Табела
Мерење Во CM Големина Рамо Градите Должина на Ракав XS 36 78 45 56 S 37 82 46 57 M 38 86 47 58 L 39 90 48 59 XL 40 94 49 60 XXL 41 98 50 61 XXXL 42 102 51 62 4 XL 43 106 52 63
Мерење Во Инчи Големина Рамо Градите Должина на Ракав XS 14.2 30.7 17.7 22.0 S 14.6 32.3 18.1 22.4 М 15.0 33.9 18.5 22.8 L 15.4 35.4 18.9 23.2 XL 15.7 37.0 19.3 23.6 XXL 16.1 38.6 19.7 24.0 XXXL 16.5 40.2 20.1 24.4 4 XL 16.9 41.7 20.5 24.8
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[производи]-[43760] Топла Продажба

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Бренд Име:
ANJERAI ШЕЌЕР
Материјал:
Овча
Стил:
Повик
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Облека Должина:
Редовни
Јака:
Пак надолу Јака
Затворање Тип:
Патент
Обвивка Материјал:
Полиестер
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
XWEIER01
Декорација:
Џебови,Патентите
Монтажни Дел:
Никој
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Кожа & Велур
R

Тие исто така купуваат со овој производ