.

.

празни се искачи копче ѓердани приврзоци за сублимација ретро гроздобер антички ѓердан pendant за термички трансфер печатење трговија на големо

празни се искачи копче ѓердани приврзоци за сублимација ретро гроздобер антички ѓердан pendant за термички трансфер печатење

DEN 1210.56
Количина на стоки


Белешки
1.вклучуваат фасети
2.вклучуваат ѓердан
3.Двојно Страна Лента
pendant големина : 36*89mm
печатени област големина : за 25mm
Ние продаваме професионални сублимација празно производи, голем број на производи, под 9style ѓердани привезоци, ако сакате да треба,ве молиме прво contant нас и да ни кажете num

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
Meirenpeizi
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
539016459449rose
Обликотшема:
копче
R

Тие исто така купуваат со овој производ