.

.

OMHXZJ трговија на Големо Мода договор девојка накит роденден присутни на животните фокс 925 Sterling Silver Студ Обетки YS54

OMHXZJ трговија на Големо Мода договор девојка накит роденден присутни на животните фокс 925 Sterling Silver Студ Обетки YS54

DEN 85.00
DEN 341.76
-75 %
Количина на стоки


Earring Тип:
Студ Обетки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Стил:
Канцеларија/кариера
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
YS54
Бренд Име:
OMHXZJ
Пол:
Жените
Certificate Type:
NJQSIC
Повод:
Партија
Метал Печат:
925,Фунта
Страна Камен:
Никој
is_customized:
Yes
Назад Наоѓање:
притисни
Главниот Камен:
Никој
Материјал:
Никој
R

Тие исто така купуваат со овој производ