.

.

2017 6PCs трговија на Големо рачно изработени венчиња Селски Слој Бела pip бобинки Цвет Круна Свадба,забава,Матурска

2017 6PCs трговија на Големо рачно изработени венчиња Селски Слој Бела pip бобинки Цвет Круна Свадба,забава,Матурска

DEN 693.60
Количина на стоки


гроздобер парична казна слатка добро рачно изработени луксузни пурпурна свадба превез се облекуваат симпатична љубов wrenth жица флорални круна тиара 2018 Нова Целосно рачно изработени Нов Дизајн Главата цвет круна
Направени да нарачате,ако имате посебни барање,ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас,ви благодариме! Периметар е за 49cm(19.3") ,заврши со циклуси,користете боби pin или лента за да го поправам на косата. Секоја цел вклучува 6 парчиња . Ова е целосно рачно изработени Лоза,се користи многу на висок квалитет на цвет,сите рака жица на гранка,и фино залепени,тоа нема да ѕиркаат никого.
ПАКУВАЊЕ :
Ние се стави многу мисли во внимателно пакување,ние го избере најдобриот начин да се заштитите вашата е-пошта.Tiaras и круни ќе се wraped со многу protectiongs и во силна хартија, картон.
ИСПРАЌАЊЕ ВРЕМЕ :
Ние ќе испраќање на вашите нарачки во рок од 2-3 работни дена откако ќе добиете потврда на уплатата од Aliexpress. Во текот на Кинески државни празници, ние може да се прошири на превозот време конкретно.
За голема количина цел,ве молиме контактирајте со нас за да ја проверите акции пред да се направи исплата. Ние може да потрае подолго време за подготовка на големи количество наредби и ќе ви овозможи да се знае точно одредено време потребно.
ИСПОРАКА МЕТОД :
Нашиот стандарден превозот е Epacket.Можете да побарате раш цел,надградба на вашиот превозот на DHL/ФЕДЕКС/UPS/ARAMEX/EMS со дополнителен надомест,нормално тие ќе го зеде 3-10 дена да бидат испорачани.
Epacket :
Tracable,ефикасна испорака метод,Може да Брод на овие coutries подолу.
Обединетите Членка : 1-3 недели
Русија : 1-4 недели
Австралија : 1-3 недели
Обединето Кралство /Канада /Франција /Германија /Netherland /Норвешка : 1-2 недели
Турција /Swizerland /Шведска /Италија /Данска /Белгија /Саудиска Арабија : 1-3 weels.
Нов зеланд /Полска /Финска /Ирска /Potugal /Украина /Isreal : 1-2 недели
Проценката превозот времето е врз основа на нашето искуство,тоа може да се одложи поради лошите временски услови,локалниот обичај политика,штрајк или некои дела на бога,ние сме повеќе од среќни да ви помогне со сето она што може да се,но ве молиме забележете дека откако mail испраќаат надвор,тие веќе не се под наша контрола,ве молиме да ни даде некое време да се провери со post office.
Повратни информации :
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуга, ве молиме слободно контактирајте со нас, прво пред да остави негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги решат проблемите и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Топло добредојде на мојот земјата на чудата.

Дијаметар:
50cm
Обликот:
Круг
Бренд Име:
wsryxxsc
Материјал:
Метал
R

Тие исто така купуваат со овој производ