.

.

Бренд за накит 925 Фунта Сребрен прстен Капка-намалување на 2ct Дијамант Розова 2 Опкружуваат, Отворајќи поставување cz Свадба Бенд Прстени За Жените Sz 4-9

Бренд за накит 925 Фунта Сребрен прстен Капка-намалување на 2ct Дијамант Розова 2 Опкружуваат, Отворајќи поставување cz Свадба

DEN 613.00
DEN 1178.88
-48 %
Количина на стоки


Плаќање
1. Можете да плаќаат со Western Union, најдобар начин е директно онлајн плаќање,можете да изберете од себе. Ако сакате други услови за плаќање ве молиме да ги споделите со нас.
2. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по поставување на својата цел, или цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот.
3. Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.
Испорака
1.Ние брод нашите предмети од Воздух mail. Испорака обично трае од 15 до 35 дена да повеќето земји.
2.Дополнителни превозот цена што ќе биде потребна за ЕМС Превозот


Прстен Големина:
4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5
Гем Боја:
Пинк
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Метал Печат:
925,Фунта
Број На Модел На:
DMRJS011
Поставување Тип:
Prong поставување
CertificateType:
ЦВА
Обликотшема:
Капка Вода
Сертификат Број:
no
Повод:
Партија
is_customized:
Yes
Бренд Име:
choucong
Главниот Камен:
Цирконот
Стил:
Класичен
Страна Камен:
Кристално
Печат:
s925
прстен:
жените прстен
Свадба прстен:
Ангажирање накит
Sapphire накит:
SONA Дијамантски прстен
прстен кутија:
Yes
is_customized:
yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ