.

.

Weimostar Сина Про Тим Велосипедизам Џерси Кошула Мажите 2018 Летна Униформа mtb Велосипед Џерси Планински Трки Велосипед возење Велосипед Облека

Weimostar Сина Про Тим Велосипедизам Џерси Кошула Мажите 2018 Летна Униформа mtb Велосипед Џерси Планински Трки Велосипед возење

DEN 614.00
DEN 1007.04
-39 %
Количина на стоки


Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.
Повеќе дише, брзо се исуши,и еластична.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Назад Со 17 Степен Свиткано За Да Се Обезбеди Удобно Чувство
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Миење на рацете со ладна вода, се препорачува за најдобра нега.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Не избере Џерси врз основа на лични носи преференции или навики.
ДЕКОЛТЕ
Моден Едноставен Дизајн Јака ,Намалување На Триење Предизвикани Од Јава
ПАТЕНТ
Висок Квалитет на Метал Патент, Трајни И ' Рѓа-доказ
SLEEVE
Флексибилни и Заднината,Нека рака повеќе слободно да се рашири
Страна
Голем Мрежа Ткаенина. Погодна за долги и кратки јава, ноќно возење, благи крос-кантри,и кратко растојание трки велосипед. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Дури и Поголем 4 XL,5 XL,прилагодите големина е прифатена
Пакетот Вклучува :
1 Парче x Велосипед J ersey Врвот
Големината На Табелата За Мажи Кратко Sleeve
Забелешка : ве Молиме следете ги големината на табелата внимателно при изборот на вашиот Џерси.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Weimostar Сина Про Тим Велосипедизам Џерси Кошула Мажите 2018 Летна Униформа mtb Велосипед Џерси Врвот Maillot Ciclismo Планински Трки Велосипед возење Велосипед Облека Ropa Ciclismo Hombre
Материјал : 100% Полиестер
Боја : Како Што Е Прикажано
Е Применливо : Велосипедизам, Игралишта Спортски
Висок Квалитет, Дише, Удобно Возење Велосипед Возење Велосипед Дресови Одговара
Ова е еден дел од Велосипедизам Џерси , не се содржани Велосипедизмот Кратко . Ве молиме овозможи на мали варијации. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен. Ве молиме имајте во предвид дека ова се рачни мерења. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми со најдобри услуги на клиентите. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Високо Еластична,Високо Дише
HEMLINES
На Hemline Додавање Пропадна Лента, Удобно И Да Се Спречи Дислокација
ЗАДНИОТ ЏЕБ
Назад Три Кеси Дизајн За Лесно Складирање На Мали Предмети,
Две Рефлексивни Налепници За Да Можете Безбедно Возење Во Текот На Ноќта
3 D Ергономски Намали
3 D се Прилагоди врз Основа На Ергономијата И Велосипед
Вратот И Колковите Се Однесува Пред Навалите Дизајн.

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Велосипедизам
Бренд Име:
weimostar
Функција:
Анти-пот,Дише,Брз Сува,Џебови
Сезоната:
лето,на пролет,есен
Sleeve Должина(cm):
Краток
Патент Должина:
Целосна Патент
Пол:
Мажи
Ткаенина Тип:
Џерси
Материјал:
Полиестер
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Велосипедот Џерси Кошула
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
R

Тие исто така купуваат со овој производ