.

.

Нови Компир Француски Фрај Машина Нерѓосувачки Челик Serrated Сечилото Лесно Режење Овошје Компир Бран Нож Хеликоптер Кујнски Прибор

Нови Компир Француски Фрај Машина Нерѓосувачки Челик Serrated Сечилото Лесно Режење Овошје Компир Бран Нож Хеликоптер Кујнски

DEN 102.00
DEN 120.00
-15 %
Количина на стоки


Нови Компир Француски Фрај Машина Нерѓосувачки Челик Serrated Сечилото Лесно Режење Овошје Компир Бран Нож Хеликоптер Кујнски Прибор
Карактеристики :
Сосема Нов и висок квалитет.
Овој нож е силен, издржлив и има остар нож
Одговара за рачно изработени чипс, зеленчук или парчиња диња.
Одлична за правење на фенси рабови и вафли намалувања на различни овошје и зеленчук.
Спецификации :
Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Сечилото и Пластична Рачка 01 големина на : 24*13.8*4 cm / 9.45* 5.43* 1.57 инчен 02 Големина : 22 * 6 cm / 8.66 * 2.3 инчен Поради рака мерка, големината може да има 1-2 см грешка
Пакет се вклучени :
1 * Брановидна Нож
Стил 01
Стил 02

Тип:
Овошје & Растителни Алатки
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ФДУ
Бренд Име:
ENNKE
Овошје & Растителни Алатки Тип:
Француски Фрај Секачи
Број На Модел На:
SP18032304
овошје slicer:
француски фрај машина
Употреба:
зеленчук slicer нож за лупење
Висок квалитет:
кујнски прибор
одговараат за:
Морков Сечилото Зеленчук Компир Овошје
Количина:
1 Парче Фото Машина
R

Тие исто така купуваат со овој производ