.

.

За Samsung S9 Случај Ретро Занитвам СТП Кожа Флип Стојат Паричникот Телефон Кеси Покритие за Samsung Галакси S9 Случај Fundas Додатоци

За Samsung S9 Случај Ретро Занитвам СТП Кожа Флип Стојат Паричникот Телефон Кеси Покритие за Samsung Галакси S9 Случај Fundas

DEN 431.00
DEN 479.04
-10 %
Количина на стоки


Компатибилен Модел : Случај за Samsung Галакси S9
Трговија На Големо : Поддржани
Пакетот Вклучува :
1 x СТП Кожа Случај

Материјал:
PU
Бренд Име:
dorimi
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Паричникот Случај
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар,Потпирач,Со Картичка Џеб
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S9
дизајн:
Обична,Гроздобер,Бизнис
Големина:
5.8 inch
Карактеристики:
Гроздобер
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Компатибилен Модел:
За Samsung Галакси S9
Материјал:
СТП Кожа
Модел 1:
Случај За Samsung Галакси S9
Модел 2:
Маска за Samsung Галакси S9
Модел 3:
Fundas за Samsung Галакси S9
Со Внатрешноста Случај:
Yes
Трговија на големо:
Поддржани
R

Тие исто така купуваат со овој производ