.

.

Оригиналниот JKR-301A Bluetooth Безжична Слушалка Спорт Слушалки Neckband слушалки со Микрофон Стерео Earbud За iPhone, Samsung Xiaomi

Оригиналниот JKR-301A Bluetooth Безжична Слушалка Спорт Слушалки Neckband слушалки со Микрофон Стерео Earbud За iPhone, Samsung

DEN 775.00
DEN 911.52
-15 %
Количина на стоки


Оригиналниот JKR-301 A Bluetooth Слушалка Безжични Слушалки Спорт
Neckband слушалки со Микрофон Стерео Earbud За i Phone, Samsung Xiaomi
Спецификација:
Време во мирување : 120h
Работно Време : 4h
Ефикасен Спектар : До 10m
Со Микрофон : Да
Капацитетот на батеријата : 60m Ah

Стил:
Neckband
Безжичен:
Yes
Отпорот:
16Ω
Контрола На Јачина На Звук:
Yes
Функција:
За Интернет Бар,за Видео Игра За Мобилен Телефон,HiFi Слушалки,Обични Слушалки,Спорт,За iPod,Следење на Слушалки
Чувствителност:
70db
Контрола На Копчето:
Yes
Поддршка СТАН:
No
Безжична Тип:
Bluetooth
Линија Должина:
0.3 m
Број На Модел На:
JKR-301A
Водоотпорен:
No
Поддршка Apt-x:
No
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Конектори:
Никој
Приклучок Тип:
Безжичната
Активен Бучава Отказ:
No
Со Микрофон:
Yes
Зачестеност Одговор Опсег:
20-20000Hz
Vocalism Принцип:
Динамичен
комуникација:
Безжичната
Бренд Име:
Jkr
боја:
Бела,Црвена,Зелена
работно време:
4 часа
работен опсег:
до to10m
Капацитетот На Батеријата:
60mAh
R

Тие исто така купуваат со овој производ