.

.

За Iphone X 5 5S SE случај Луксузни Тешки Hybird на Силиконски Оклоп Тешко Задниот Поклопец За 6 6S 7 8 Плус Тешки Заштита

За Iphone X 5 5S SE случај Луксузни Тешки Hybird на Силиконски Оклоп Тешко Задниот Поклопец За 6 6S 7 8 Плус Тешки Заштита

DEN 124.00
DEN 191.04
-35 %
Количина на стоки


Опис на производот : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Случај е Направен од високо-квалитет Мека TPU + КОМПЈУТЕР Материјал. Уникатен 2 во 1 Двоен Слој Хибрид Shockproof Влијание Дизајн Анти-Пропадна + отпорно на Гребење + Нечистотија-отпорни Одлична Заштита за вашиот телефон. Ултра тенок Совршено одговара на обликот.Едноставен за инсталација и отстранување.
ЗА ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ
1.Ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите, корисниците повратни информации е од најголем важност. 2.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации и добри коментари откако ќе се примени на објект, на кој ќе се направи ни повеќе сигурни да се развие бизнис и служат подобро. 3.Ако имате било какви прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас веднаш, пред да ни даде неутрален или негативен фидбек. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни. 4.Во врска со тоа како да се направи ревизија на вашите повратни информации од позитивни или неутрални да се позитивни, може да се однесуваат на "Како можам да го ревидира повратни информации?" на помош центар на Ali Express.

Материјал:
За iPhone 5 5s SE, За iPhone 6 6s, За iPhone 6 6s Плус, За iPhone 7 8, За iPhone 7 8 Плус, За iPhone X
дизајн:
Гроздобер,Бизнис,Мат
Карактеристики:
2 ВО 1 tpu pc оклоп покрие торба coque fundas
Големина:
For all sizes
Функција:
Анти-удар,Тешки Заштита,Нечистотија-отпорен на
Бренд Име:
Salvestro
Тип:
Монтиран Случај
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Мало Пакет:
No
квалитет:
Висок Квалитет На+++++
функција 1:
Хибридни хард тешки двоен слој оклоп случај
Карактеристика 2:
Shockproof Целосна Заштита На Покрие Capa Coque
функција 3:
Тешко PC + Мека TPU Силикони 2 во 1 Комбо Rubbe
карактеристика 4:
Направен од Висок Квалитет На TPU + Пластика Тешко Назад мобилни школка fundas
Компатибилен Модел 1:
За Iphone X 5 5S SE случај
Компатибилен Модел 2:
За Iphone 6 6S 6 6S Плус случај
Компатибилен Модел 3:
За Iphone 7 8 7 8 Плус случај
копче:
Мобилен Телефон Додатоци / телефон кеси
Стил:
Моден Анти-Шок Оклоп Телефон Случаи
R

Тие исто така купуваат со овој производ