.

.

Модната Панк Црна, Сребрена Черепот Хривнија Мода Титаниум Челик Мажите Ретро Црн Череп Затворач Отвори Ткаенината Нараквици Алка Накит

Модната Панк Црна, Сребрена Черепот Хривнија Мода Титаниум Челик Мажите Ретро Црн Череп Затворач Отвори Ткаенината Нараквици

DEN 719.52
Количина на стоки


Материјал : Челик
Продажба На Единица : Парче
Пакет : OPP Вреќа
1) Наредби за помалку од $5, испрати преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус на превозот. Во Шпанија, преку Correos Економија.
2) Нареди над $5, испрати преку Stardand Регистрирани Воздух Mail превозот(Кина Пост, e Packet, CORREOS PAQ 72 ).
3) Цел над $300, може да се испрати на слободни изразат испорака(EMS, DHL, Fedex, итн.)
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ние ќе го ценат, ако може да се земе една минута за да ни остави позитивни повратни информации со сите 5 ѕвезди.
2. ве молиме не двоумете се да контактирате со нас слободно да се добие подобро решение пред да остави негативни или неутрални повратни информации.
1. Ние ќе се вратат ако не се врати на стоки, без било какви причини во рок од 15 дена, а купувачот ќе бидете сигурни дека стоката е оригинал добри услови и може да се продаваат повторно.
2. Купувачите треба да се плати се врати превозот цена.

Метална боја:
Се Меша Многу
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Скелетот
Пол:
Унисекс
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Бренд Име:
DMMiRA
Број На Модел На:
DMKL198
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Тренди
позлата:
Злато-боја
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Производот:
черепот хривнија
боја:
Ретро сребро.
Пакет:
OPP вреќа
Дијаметар:
6.6 cm
Широк:
29mm
R

Тие исто така купуваат со овој производ