.

.

Leyden Бранеа Од Нерѓосувачки Челик Бања Хардвер Собата Сребро Тоалетна Хартија Држач, Четка За Заби Носителот Крпа Бар Бања Прибор

Leyden Бранеа Од Нерѓосувачки Челик Бања Хардвер Собата Сребро Тоалетна Хартија Држач, Четка За Заби Носителот Крпа Бар Бања

DEN 669.00
DEN 1173.12
-43 %
Количина на стоки


Опис На Производот :
Боја : Сребрена
Применливи место : Home-користење Бања,Хотел
Карактеристики :
1.Анти- ' рѓа
2.Лесно да се инсталира
3.Еколошки Материјали
4.Светло,лесен и цврст
5.Прекрасен Изглед по инсталиран
Пакет се вклучени :
1 X Бања Хардвер
Монтажа Додатоци
Инсталација Настава
Answer : ___________________________ Note : Пакетот Вклучува само На Еден Објект ќе се Купи ,Не Сите Од 8 Различни Предмети , ви Благодариме За Вашето Разбирање.
Слика Шоу
Двојно Крпа Барови
Облека Кука
Сапун Јадење
Крпа Прстен
Четка За Заби Носителот
Тоалетна Хартија Носителот
Тоалет Држач, Четка
Крпа Багажник
Превозот компанија Estimed превозот време за Песната адреса Кина пост воздух mail 20-60 работни дена www.17track.net/en/ Продавачот превозот mail 20-60 работни дена www.4006877805.com/en/ DHL/Федекс/UPS-от другите 4-8 работни дена официјален веб-сајт

Тип:
Бања Хардвер Поставува
Број На Модел На:
GJ1900
Главен Материјал:
Метал
Бренд Име:
Leyden
Површина По Завршувањето:
Бранеа
Бања Хардвер Собата По Завршувањето:
Бранеа
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
боја:
Сребро.
Применливи место:
Home-користење Бања,Хотел
R

Тие исто така купуваат со овој производ