.

.

IJ90 / IJ110 Neopost 300485 компатибилен Сина Franking Мастило во Резервоарот

IJ90 / IJ110 Neopost 300485 компатибилен Сина Franking Мастило во Резервоарот

DEN 3263.52
Количина на стоки


Оваа компатибилен Neopost производ е компатибилен Neopost IJ90 & IJ110 мастило кертриџ.
Со овој Neopost IJ90 & IJ110 мастило кертриџ ние ќе се обезбеди најдобри перформанси и сигурност од вашиот Neopost IJ90 & IJ110 franking машина. Тоа ќе произведува импресивен, остар, кристално јасно franked впечатоци на секој mail точка секој пат кога ќе користите franking машина со овој компатибилен кертриџ.
Оваа компатибилен Neopost кертриџ е совршено се вклопуваат за следниве машини : Neopost IJ90 Neopost IJ110
Спецификации Идеален за Franking Машина Модели : Neopost IJ90 & IJ110 Кертриџ Тип : Компатибилен Кертриџ Боја : Не Флуоресцентни Сина Кертриџ Принос : Како по Neopost спецификации кој е 215,000 впечатоци Neopost Замена Дел Број / Шифра(s) : 300485, NEO300485
Нашите техничари ангажирани во печатач резерви биле повеќе од 15 години. Дали има некој печатач материјали или печатач прашања, ве Молиме Љубезно дозволете ми да знам, Ние сме многу gald да им помогне со вас!
Забелешка : Ние ќе испрати преку Fed Ex/DHL/EMS случајно, Ако имате посебни барање за превозот метод,pls не информирате и да го оставите порака кога ќе го поставите цел за што и да ни кажете каква причина. Инаку ние ќе ги следиме нашите сопствени мислење ако без вашиот потсетам. И ние сме исто така, не е одговор за било царинска такса. Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање!

Тип:
мастило кертриџ
Функција:
Компатибилен
боја:
Други
Бренд Име:
KLDink
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Кертриџ за Статус:
Целосна
Обоени:
Yes
Број На Модел На:
300485
Компатибилен Бренд:
Neopost
боја:
Не Флуоресцентни Сина
Пакување:
1 патрон/картон
Достапност:
во парк
Ги споредува да:
Neopost 300485
Должност циклус:
215,000 Imprints
R

Тие исто така купуваат со овој производ