.

.

Atreus 4pc Тркало на Автомобилот Гуми Работ Веѓа LED Атмосфера светилка Светлина За Lexus Хонда Граѓански Опел astra h j Mazda Киа Рио Ceed Volvo

Atreus 4pc Тркало на Автомобилот Гуми Работ Веѓа LED Атмосфера светилка Светлина За Lexus Хонда Граѓански Опел astra h j Mazda

DEN 1152.00
DEN 1440.00
-20 %
Количина на стоки


Универзален стил
Опис на производот : Овој производ е нов вид на зелено светло извор. Целата светилка без загадување, никаква бучава, никакви електронски пречки; Светлечки униформа, светла боја полна, трајна константа. Автомобил декорација осветлување, за да се обезбеди пријатен светлина од светлина и сенка визуелно искуство.
Карактеристики на производот : Школка во боја : црна / бела / сребрена Светлина Боја : Бела / Red / Сино / Жолта / Зелена Светлина режим : switch за да вклучите режим, често светла / пукна флеш / дишење Работен напон : 12 V ~ 24 V Излез го оценувате : 8 W Линија должина : 3.5 М Оперативни температура : -40 ℃ ~ 105 ℃ Производ Фотографии :

Тип На Објект:
Ден Светлина
Бренд Име:
Atreus
Објектот Дијаметар:
10cm
Име На Модел:
LMD
За Возило Брендови/Модел:
Jeep
Материјал Тип:
Силиконски Пластика
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Напон:
12V
Специјални Функции:
ОЕМ
Објектот Тежина:
0.3kg
R

Тие исто така купуваат со овој производ