.

.

Нови вбризгување на пластика, да направат прототип за домаќинство апаратот делови на кина, на снабдувачот

Нови вбризгување на пластика, да направат прототип за домаќинство апаратот делови на кина, на снабдувачот

DEN 16800.00
Количина на стоки


Внимание :
Ве молиме не плаќаат пред ние понуда за вас. На слика и цените прикажани се само за изложба и изглед на нашето производство. Па ве молиме да се чувствуваат слободни да ни испратите 3 D цртеж со STL/IGS/STP датотека и вашиот опис на производот.Ние ја има магијата да ја претвори во вистински производи, а потоа ние ќе го цитирам до вас. Доколку сте заинтересирани, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил.
Тел : +86-755 - 22311769-811 или на skype : smartprototype_info E-mail :
Мувла Детали :
Пластични Шприцоване
Нашата Фабрика

Број На Модел На:
rg2q
Тип:
Други
is_customized:
Yes
Обликувањето На Чекање:
Пластични Вбризгување на мувла
Шуплина Материјал:
P20,738H,NAK80,S316,итн.
Површински Третман:
Полирање,Сликарство,Silkscreen,Текстура,итн
Датотеки:
STP,IGS,STL,итн
испорака:
Од страна на морето,DHL,ТНТ,UPS-от,EMS,итн.
плаќање:
Т/T,Запад Union,paypal,итн
Производ материјал:
ABS,PE,КОМПЈУТЕР,PP,итн.
Толеранција:
+/-0.05 mm
Олово Време:
20-35 дена
R

Тие исто така купуваат со овој производ