.

.

За Volvo XC60 2018 2019 Автомобил Задните Двојна Издувна Пригушувач Крајот Цевка Налепници Покрие Скратува Додатоци од Нерѓосувачки Челик

За Volvo XC60 2018 2019 Автомобил Задните Двојна Издувна Пригушувач Крајот Цевка Налепници Покрие Скратува Додатоци од Нерѓосувачки

DEN 2561.00
DEN 2877.60
-11 %
Количина на стоки


За Volvo XC60 2018 2019 Автомобил Задните Двојна Издувна Пригушувач Крајот Цевка Налепници Покрие Скратува Додатоци од Нерѓосувачки Челик Ставка Опис : -100% сосема нов и висок квалитет
-Материјал : Нерѓосувачки Челик
-Боја : како на сликата шоу
-лента лепило ,лесно да го инсталирате
-Одговара За Volvo XC60 2018 2019 Пакет вклучува : 2 парчиња/set Инсталација совети :
1)се Најде на excact локација каде да се постави пред да ја отстраните лента покритие;
2)Чиста инсталација области;
3)Отстранете ја покрие и да се стави производот во excact позиција,притиснете го за да се направи добар лепило;
4)Нема перење во рок од 24 часа.
5)Подобро да се користи полесни или фен за коса да се обезбеди мало топлина за снимката откако ќе го отстраните капакот,тоа ќе се подобри неговата stickness. Ние и ветуваме на : -Африка и Јужна Америка : не ја прими стоката во рок од 90 дена, целосна наплата или повторно да ја прати. -Други земји : не ја прими стоката во рок од 60 работни дена, целосна наплата или повторно да ја прати. Ве молиме don 't спор се поднесува во рок од време нашето ветување.
(Можете да контактирате со нас за да го продолжи времето на Купување Заштита за да се гарантира парцела) -Покрај тоа, Нашите цената не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци. -Ние не сме одговорни за Царина и такса, тоа е купувачот е должност ако вашата локална царинска побара царина.
Pls не го купите, ако предвид тоа, ви благодариме.

Тип На Објект:
Хром Стил
Име На Модел:
трим
Автомобил модел:
За Volvo XC60 2018 2019
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
JOGON
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Дијаметар:
0inch
Модел Година:
2018 2019
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Специјални Функции:
декорација и заштита
R

Тие исто така купуваат со овој производ