.

.

ZAFUL Жените Бански Секси Длабок V Деколте, Едно Парче Костим за капење Backless Monokini Костим за капење, Црно Бела Пливање Одговараат на Плажа Bodysuit

ZAFUL Жените Бански Секси Длабок V Деколте, Едно Парче Костим за капење Backless Monokini Костим за капење, Црно Бела Пливање

DEN 475.00
DEN 913.92
-48 %
Количина на стоки


ZAFUL Жените Бански Секси Длабок V Деколте, Едно Парче Костим за капење Backless Monokini Костим за капење, Црно Бела Пливање Одговараат на Плажа Bodysuit
Детали За Производот :
Пол : За Жените
Бански Тип : Едно Парче
Материјали : Најлон,Spandex
Шаблон Тип : Цврсти
Половината : Природни
Тежина : 0.1500 kg

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Еден Парчиња
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Бренд Име:
ZAFUL
Материјал:
Најлон,Spandex
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Жените
Број На Модел На:
A
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Тип На Објект:
Еден Парчиња Бански
Функција:
Жените Секси Длабок V Деколте, Едно Парче Костим За Капење
Повод:
Плажа,Базен,Сурфање,Одмор
Деколте:
Фрлам вратот
Градник Стил:
Поместена
Еластичноста:
еластичен
R

Тие исто така купуваат со овој производ