.

.

12.1/12 VGA/HDMI/BNC/AV Интерфејс Метална Школка Фиксна Уво Инсталација 16:10 Не-Екран на допир за Индустриска Контрола на Lcd Монитор

12.1/12 VGA/HDMI/BNC/AV Интерфејс Метална Школка Фиксна Уво Инсталација 16:10 Не-Екран на допир за Индустриска Контрола на Lcd

DEN 5877.00
DEN 7632.00
-23 %
Количина на стоки


параметарот 12" Не-Екран на допир за индустриски и апарати за домаќинство користите метална школка на А-ниво LCD монитор Големина 12.1 Инчен Размер 16 : 10 Apheliotropic LED светлото, цел живот го достигне должина од 50000 часа макс. резолуција 1280*800 Разлика 500/1 Светлост 400cd/ m Визуелна агол од 120°(H) 100°(V) време на Одговор 4ms интерфејс VGA+HDMI+BNC+AV Влезниот сигнал видео RGB имитираат за 0,7 v Синхронизирање сигнал TTL (во Живо жица Нула жица) Дисплеј област (mm) 261.1(H) X163.2(V) Контрола на копче на front panel прекинувач, мени копчето,модулација клуч, AUTOOSD контрола, светлост контраст, боја, Слика локација, OSD алатка,јазици избор Plug and play DDC1 / 2 B Напојување 12 VDC 2.6 моќ дисипација ≤18 W температура од 5°C~35°C Влажност Од 20%~80% се Задржи во чување на животната средина температура -10~70°C Влажност 10%~90% Тежина : 3 KG VGA делови адаптер,моќ линија,видео држи жица(15 шут приклучок),спецификација итн. Гаранција 1 година Карактеристики едноставна, брзо,флексибилно ,уметнички appearanc и ниско ниво на зрачење Боја црна Напојување (Полнач) AC120 ~230 V±10%(вклучуваат) DC 12 V,2.6 Бруто Тежина : 3.5 KG Спецификација за Пакување(L*W*H) 355x 137x 265 mm
12.1 инчен LCD монитор за индустриски и апарати за употреба
Големина На Табелата
Инсталација На Екранот
фото на сајт користи
СОВЕТИ Превозот 1)По исплата завршена, Ние ќе ја испорача стоката во рок од 5 дена. Ако сакате да брод од страна на други превозот начини, ве молиме оставете порака за нас. 2)Ако вашиот парцела е изгубена или не примаат во рок од 60 работни дена, ние ќе ја вашата парцела или целосно враќање на средствата. Плаќањето може да се направи плаќање од страна на Master Card, Western Union, Маестро, Банкарски Трансфер, Qiwi Паричник, Web Money, Boleto, Yandex пари, и ДОКУ. Гаранција 1)Ние обезбедуваме 1 година гаранција од ден ќе прими предмети. 2)Кога ќе го добиете производот, мора да го провери производот. Ако постои било каков проблем со овој производ, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот. Повратни информации Доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават позитивен фидбек "5 звезди", тоа е нашиот предлог да се направи подобро за вас, а ние со задоволство ќе да го стори истото за вас. само ве молам не ни остави "1 /2 /3 ѕвезда" повратни информации пред комуникација со нас . Само контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат и да се направи сте задоволни. Ви благодарам многу! Ако ви се исполнат со прашања : · парцели се уште е на пат; · постојат некои проблеми со квалитетот со производи; · постои помалку време да добијат парцели итн. Ве молиме контактирајте со нас побрзо, ние ќе го поправи вашиот проблем во првиот момент. напуштање на неутрален или негативен фидбек не можам да ти помогнам нешто. Ви благодариме за разбирањето!

Пакет:
Yes
Тип:
Индустриски Следење
Бренд Име:
overdian
Број На Модел На:
YJ121LED
боја:
Црна
Резолуција:
1280*800
Пиксели Теренот:
0.264 mm
Дијагонала На Екранот Големина :
12.1 инчен/12/12inch
Школка Материјал:
метална школка
Интерфејс:
VGA+HDMI+BNC+AV
Приказ На Односот На:
16
Тип:
Индустриски Следење
Сооднос На Контрастот:
500
Црна и Бела Време на Одговор:
4ms
R

Тие исто така купуваат со овој производ