.

.

Мулти боја африкански восок шема свила ткаенини дизајн нигериската дигитални печатени Spandex свила ткаенини за облека SI180219

Мулти боја африкански восок шема свила ткаенини дизајн нигериската дигитални печатени Spandex свила ткаенини за облека SI180219

DEN 1008.00
DEN 1739.04
-42 %
Количина на стоки


започнете
крајот

Nonwoven Техника:
Топол Воздух Преку
Велур Ткаенина Тип:
no
Стил:
Dobby
Плетени Тип:
weft
Функција:
Еко-Пријателски
Техника:
Ткаени
Ширина:
1.28 yards
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Материјал:
Spandex / Свила
Шема:
Печатени
Тип:
свила ткаенини
Број На Модел На:
SI180201-SI180220
Шема:
печатени восок дизајн водат свила ткаенини
Употреба:
свадба,забава,годишнина,традиционалната облека
Тип:
дигитален печатење свила ткаенини
Стил:
Дигитален печатење Свила материјал Африкански восок ткаенина дизајн
Функција:
африкански восок шема свила ткаенини
боја:
20 бои
Име на производ:
африкански дигитални печатен восок шема свила ткаенини
Ткаенини:
вистинска вистинска восок свила ткаенини
Материјал:
свила ткаенини
R

Тие исто така купуваат со овој производ