.

.

BEMOST Автомобил Пред Прозорецот Шофершајбната Wiper Ножеви Природна Гума За Volvo XC90 24+22,(2004-) Авто Додатоци Стил 1Pair

BEMOST Автомобил Пред Прозорецот Шофершајбната Wiper Ножеви Природна Гума За Volvo XC90 24+22,(2004-) Авто Додатоци Стил 1Pair

DEN 603.00
DEN 753.60
-20 %
Количина на стоки


BEMOST Автомобил Пред Прозорецот Шофершајбната Wiper Ножеви Природна Гума За Volvo XC90 24"+22",(2004-) Авто Додатоци Стил 1 Pair
Карактеристики :
- Сосема нов и висок квалитет
- Универзална одговара на повеќето автомобили/автобуси/комбиња/камиони/камиони
- Лесна инсталација, се отстрани брзо
- Лесно да се чистат,се даде јасен приказ на грбот за вас повторно
Модел Година : 2004 -
Возилото Модел : За Volvo XC90
Димензија : 24" + 22" За возачот и совозачот

Објектот Должина:
24 and 22 inch
Материјал Тип:
Природна Гума
XC90-Година:
2006,2008,2014,2005,2012,2011,2009,2013,2010,2007,2004,2016
Бренд Име:
BEMOST
Име На Модел:
СЕ-WEWQ-24
Специјални Функции:
HD чистење на ветробранското стакло
Објектот Ширина:
0inch
Volvo Модел:
XC90
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
За Возило Брендови/Модел:
Volvo
Година:
2017Year
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
R

Тие исто така купуваат со овој производ