.

.

Најголемиот дел мастило за T10 T11 T20 T21 T40W T13 T20ETX213 TX550 TX410 TX200 мастило Кертриџ Мастило Рефил Кертриџ T0731N T0732N T0733N

Најголемиот дел мастило за T10 T11 T20 T21 T40W T13 T20ETX213 TX550 TX410 TX200 мастило Кертриџ Мастило Рефил Кертриџ T0731N

DEN 1536.00
Количина на стоки


ова е мастило рефил кертриџ + мастило рефил (4 шише)
мастило рефил кертриџ T0731 N црна
мастило рефил кертриџ T0732 N синозелена
мастило рефил кертриџ T0733 N магента
мастило рефил кертриџ T0734 N Жолта
се применуваат за печатач : T10 T11 T20 T21 T40 W T13 TX220 T20 E TX213 TX550 W TX410 TX200 TX400 печатач

Тип:
мастило кертриџ
боја:
C,M,Y,K
Бренд Име:
боја welbo
Компатибилен Бренд:
Epson
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Празен
Компатибилен Бренд:
Epson
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Обоени:
Yes
Број На Модел На:
T0731N T0732N T0733N T0734N
R

Тие исто така купуваат со овој производ