.

.

2018 925 Фунта Сребрен Ѓердан Шупливи Љубов Срцето Топката Ѓердани & Pendant Ѓердан За Жените Bisuteria Mujer S925 Сребро Bijoux

2018 925 Фунта Сребрен Ѓердан Шупливи Љубов Срцето Топката Ѓердани & Pendant Ѓердан За Жените Bisuteria Mujer S925 Сребро Bijoux

DEN 391.00
DEN 767.52
-49 %
Количина на стоки

Купи повеќе од 2 парчиња, се 5% ПОПУСТ попуст!! !

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
925 фунта сребрен ѓердан
Pendant Големина:
0.9 cm
Метали Тип:
Сребро.
Бренд Име:
INALIS
Пол:
Жените
Обликотшема:
Топката
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Тип На Објект:
накит earring
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
925 Sterling silver
Материјал:
Кубен Циркони
Употреба:
Годишнина,Ангажирање,Подароци,Партија,Свадба
Гаранција:
925 Фунта Сребро,Ако не,Целосна Наплата
Н W:
3.2 g
Stapmed:
s925
Должина:
41+5CM
R

Тие исто така купуваат со овој производ