.

.

Опашката светилки За BMW за E87 2006-2011 година LED Задни светла назад светлина Чад Црна Боја SN

Опашката светилки За BMW за E87 2006-2011 година LED Задни светла назад светлина Чад Црна Боја SN

DEN 18028.32
Количина на стоки


Опис На Производот :
1. Стил : LED Tail Lamps.
2. Боја : Црн Чад.
3. Состојба : НОВА.
4. Пакет се Вклучени : Еден пар за еден автомобил употреба (Лево и Десно Светилка. 4 PCS/картон).
5. Надградите вашиот возило со racing изглед.
6. Restyled појавата со повисоки перформанси осветлување излез.
7. Директна замена.
8. Лесна инсталација (Професионална инсталација се препорачува).
Опашката светилки имаат истите конекции и жици со оригиналниот автомобили.
Тоа е игра и приклучокот. Сепак, некои од автомобили се чувствителни препорачуваме купувачот
за да ги инсталирате овие опашка светлата страна на професионални инсталерот.
9. Левата Рака се Вози и Десната Страна се Вози двете достапни.
10. Led диодите ќе остане кул состојба и подолг живот спам со НИТУ боја исчезнува.
Предност :
1. Домување е донесен УВ третман
2. Површината стврднување третман
3. Внатрешната за домување анти-магла третман
Забелешки :
Ве молиме отворете & провери предмети; Бидете сигурни дека тоа е непроменети пред да потпишете.
Во спротивно, нема да биде гаранција против превоз!
Важни Совети :
Со цел да испратите објекти од веднаш, ве молиме љубезно ве молиме да ги споделите со нас вашите детали превозот адреса
Руската Пост известување треба да ги користите Клиенти Корисници Полно Име.
1. Примачот Име И Презиме :
2. Телефон за контакт Бр. :
3. Превозот адреса :
4. Post code/ поштенски код :
Откако ќе го поставите цел.
На овој начин, ние можеме да испратите објекти од рок од 24 часа, што е можно, и можете да ги добиете безбедно во најкусо време.

Леќа:
Не Се Вклучени
Бренд Име:
SuperTuning
Име На Модел:
за BMW
Автомобил Производител:
BMW
За Возило Брендови/Модел:
BMW
Извор На Светлина:
LED
Материјал Тип:
PC&ABC
Напон:
12V
Автомобил модел:
За E87
Година:
2006-2011 година
Специјални Функции:
LED
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Тип На Објект:
Задните Светла
Објектот Дијаметар:
40inch
Објектот Тежина:
6kg
R

Тие исто така купуваат со овој производ