.

.

2018 Нови Aucharm 4F-2 4inch Full Range Звучници Возачот Единица Кожа Опкружувачки Кастинг Алуминиум Кошница 8ohm 10W Круг Рамка

2018 Нови Aucharm 4F-2 4inch Full Range Звучници Возачот Единица Кожа Опкружувачки Кастинг Алуминиум Кошница 8ohm 10W Круг Рамка

DEN 3565.92
Количина на стоки


Број На Модел На:
4F-2
Тип На Објект:
говорникот единица
Пакет:
Yes
Материјал:
Алуминиум
R

Тие исто така купуваат со овој производ