.

.

1000pcs/многу 13mm АБС боја на слонова коска Цвет Симулирани Бисер Монистра Шарм Накит Одлуки Материјал DIY Занаети

1000pcs/многу 13mm АБС боја на слонова коска Цвет Симулирани Бисер Монистра Шарм Накит Одлуки Материјал DIY Занаети

DEN 863.52
Количина на стоки

Информации За Производот
Име На Производ : Имитација Бисер Цвет
Материјал : Пластика
Големина : 13mm
Пакет : OPP вреќа,1000pcs/многу
Боја : Како на сликата(брегот на слоновата)
Се користи За : Овие зрнца се добри за свадба корист, scrapbooking, занает, коса,текстил, чевли,нокти,мобилен телефон,лаптоп и кеси декорација, итн.
Производот Се Покаже
Боја На Несовпаѓање
Јас не моето најдобро да се пука на најблиските боја на ѕвонење како можам да, но таму ќе биде малку боја разлика. Ве молиме да дадете + - додаток на бои прикажана овде како некои компјутерски монитори може да се разликува малку.Мерење со рака, така +-1mm грешка е дозволено
За Превозот
1.Обично ние брод од страна на Кина Пост Воздух Mail, што ќе се 7-50 дена да пристигне според различни земја. За повеќе детали, ве молиме контактирајте со нас.
2. Ако вашата цел е повеќе од УСД $180, ние ќе ви нудиме Брза Испорака Метод Наместо На Кина Пост Воздух Mail, и нема да ви наплатат дополнителни трошоци.
За Сопствени Такси/Трошоци
Тука нашата цена е само за предмети, не вклучувајќи било обичај давачки или други даноци. Тоа е купувачите сопствена одговорност, пред наддавање, ве молиме контактирајте да го направи тоа јасно.
Повратни информации :
1. Задоволството на клиентите е многу важно за нас и нашите повратни информации оценка го одразува тоа задоволство.Значи, ако имате било какви прашања.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
2. Не двоумете се да контактирате со нас во секое време.Затоа што тоа ќе биде благодарен и корисно за нас.
3. Ве молиме не ни остави Негативен или Неутрален повратни информации по случаен избор !.Ви благодариме

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
13mm
Број На Модел На:
V02010
Објектот Тежина:
325g
Бренд Име:
SOAPODE
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Материјал:
Пластични
боја:
Слонова коска
Пакет:
1000pcs/многу
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Објектот Дијаметар:
13mm
R

Тие исто така купуваат со овој производ