.

.

LongKeeper Класичен Деца очила за сонце, Момчиња, Девојки Деца Бебе Дете Сонце Очила Очила Кул UV400 Огледало Очила Со Кутија Случај

LongKeeper Класичен Деца очила за сонце, Момчиња, Девојки Деца Бебе Дете Сонце Очила Очила Кул UV400 Огледало Очила Со Кутија

DEN 186.00
DEN 309.60
-40 %
Количина на стоки

Ако ви се допаѓа стоки и нашите услуги ве молиме не заборавајте да го напушти 5 ѕвезди Повратни информации за нас.
Во моментов, што може да се плати со Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Веб-Пари и банкарски трансфер.
· П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, вие ќе ја добиете вашата следење на број по што бродот. Се надеваме дека секој купувач ќе уживаат во шопинг тука. Ве молиме бидете сигурни дека на адреса точно.
· Ние сме вид и искрен продавачот.
· Ние го прифаќаме ќе се вратите некој производ, дури и оние што се во совршена состојба.
· Предмети може да се примени во рок од 10-20 дена нормално. Ограничените тежина е 2 кг.
· Ако ви треба добра итно,pls изберете превозот од DHL, или ЕМС и плати дополнителни трошоци.
· Тоа е бесплатен превозот испратено од Кина Пост Воздух Mail од Зона 1 и Зона 7. Ние ќе ги провери цена за вас!
· П : Дали сте поддршка Капка Превозот услуга, може да ви понуди слики без водени жигови?
A : Да. Ние го зеде слика врз основа на нашите вистински производ. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Понекогаш тоа може да трае до 25 работни дена или повеќе, тоа зависи од дестинацијата и други фактори.) може да биде подолго од вообичаеното време. Можете да ги пратите во веб-страница :
· П : јас сум препродавач, јас би сакал да се купи многу парчиња на вашите предмети, што е трговија на големо цена?
А : Здраво, за сигурни. Ве молиме пратена е-пошта до нас. Купувачот плаќа враќањето на трошоците.
Ние ќе се потрудиме да се реши ова прашање за вас .
· Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или ниски даноци при увоз, ние ќе го пријават како "подарок", со ниска вредност, ако било увозни давачки или такси се купувачот е одговорен.
· Ние брод на светот. Може да има 5-10 дена задоцнување. Ви благодариме!
· П : Како можам да добијам повеќе попуст во вашата продавница?
О : Зачувајте ги нашите производи и да ги чува како што се покаже, тогаш контактирајте со нас!
· П : Може да ти ме испрати вистинската слика на вашите очила?
A : фотографијата да се прикажат на страницата се вистинска слика. ние може да ви испрати слики и добредојдени да се направи нарачка. Ве молиме контактирајте со мене, пред да се вратат тоа.
· Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ако вашиот нарачате повеќе од 2 кг, контактирајте со мене со currier детали.
Откако ќе се потврди приемот ние ќе им даде 5 ѕвезди добар фидбек за вас. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. (Бразил 90 дена)
· Ние гарантираме за Наплата или да го задржи, ако предмети што не се како што е опишано.
Купи со доверба! Ние сме 100% задоволство гаранција за нашите клиенти!
· Ние гарантираме целосна наплата ако предмети не е примен во 60 дена. Други земји треба плати делови на трошоците.
· Превозот време за време на Сезона(Божиќ,Кинеската Нова Година итн.
Ако има нешто што не се задоволни, ве молиме контактирајте со нас.
Ако имате било какви други прашања, контактирајте со мене, ве молам.

Бренд Име:
Долго Чувар
Стил:
Плоштад
Оптички Леќи Атрибут:
Огледало,UV400
Рамка Материјал:
Пластични
Пол:
Момчиња
Одделот За Името:
Деца
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Леќа Висина:
36mm
Леќа Ширина:
56mm
Број На Модел На:
Ж-KID1-случај
Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
брза испорака:
Обично во рок од 24 часа
fuction:
УВ 400 Заштита
Пакување:
Деца Очила За Сонце + Случај + Ткаенина За Чистење
Употреба Предмет:
Отворено Спорт,Велосипед,Патување,Божиќ Подарок ,Подарок за Денот на Вљубените
R

Тие исто така купуваат со овој производ