.

.

Трговија на големо Врвот Јазол Headband Глава Заврши Девојки Turband hairbands Ткаенина Лак Headband Коса Додатоци

Трговија на големо Врвот Јазол Headband Глава Заврши Девојки Turband hairbands Ткаенина Лак Headband Коса Додатоци

DEN 17418.00
DEN 19353.60
-10 %
Количина на стоки


Злато Polka Точка Turban Headband Бебе Headband Бебе Врзување Чвор Глава Заврши Ткаенина Лак Headband Коса Додатоци .
Овие се најдобрите материјал за бебето и девојки. за 0-4years стари
димензии : ширина 5cm,периметар околу 15.8inch
Attension pls : овие се рака пораби предмети, така што тие се со различна големина помеѓу секое парче.
можете да изберете бои ,само остави ме забелешка кога ќе ги нарачате.
Ви благодариме за вашиот покровителство !!! ^_^ ~ ~.

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Бренд Име:
Magicfty
Број На Модел На:
Headbands
Материјал:
Акрилик
Шаблон Тип:
Dot
Тип:
Headbands
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Име:
јазол headband
Name1:
Деца Бебе девојки се Чувствува Цвет headbands
боја:
Пинк
color1:
Бела
color2:
Сина
Color4:
Црвена
Color5:
Лаванда
material1:
стара
R

Тие исто така купуваат со овој производ