.

.

Tassel Капка Earring Симулирани Бисер Долги Обетки Изјава Сребрена Боја Синџир Dangle Обетки Уво Накит Жените Eardrop Клип

Tassel Капка Earring Симулирани Бисер Долги Обетки Изјава Сребрена Боја Синџир Dangle Обетки Уво Накит Жените Eardrop Клип

DEN 75.00
DEN 137.28
-45 %
Количина на стоки


Tassel Капка Earring Симулирани Бисер Долги Обетки Изјава Сребрена Боја Синџир Dangle Обетки Уво Накит Жените Eardrop Клип
Објектот Информации Материјал : Цинк Легура Големина : Боја :
Сребро.
Боја Количина : 1 пар

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Канцеларија/кариера
Пол:
Жените
Бренд Име:
wj.јао
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
1622
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Геометриски
боја:
сребрена боја
Пол:
Жени Мажи, Момчиња, Девојки Унисекс Љубители Дами
Повод:
Годишнината Ангажман Божиќ Подарок Партија Свадба
is_customized:
Yes
Стил:
Гроздобер Ретро Етничка Бохемија Панк Домот
Трговија на големо:
Трговија на големо
Пад на превозот:
Пад на превозот
R

Тие исто така купуваат со овој производ