.

.

YKLWorld 3PCS/многу Висок Квалитет Дрвени Maraca Rattles Дете Музички Инструмент Партија Образовни Дете Бебе Shaker Играчка Подарок -20

YKLWorld 3PCS/многу Висок Квалитет Дрвени Maraca Rattles Дете Музички Инструмент Партија Образовни Дете Бебе Shaker Играчка Подарок

DEN 192.00
DEN 239.52
-20 %
Количина на стоки


Топла 3 PCS/многу Висок Квалитет Дрвени Maraca Rattles Дете Музички Инструмент Партија Образовни Дете Бебе Shaker Играчка Подарок
SKU : OAA00066 A
Пакетот Вклучува : 3 x Дрвени Maracas Играчка ( Ние не нудиме боја на избор, вашата цел ќе бидат испратени во бои случајно )
Опис :
Мазна површина, лесно се справи. Нов и висок квалитет, убав и сладок изглед, издржливи, еднократно, практични. Може да уживате во убави штракаат музика кога новороденчето се игра. Се развие вашето дете капацитет на размислување и имагинацијата, итн. Одличен подарок и музички инструмент за вашите деца. Материјал : Дрвени Боја : Случајни боја Вкупна должина : Стан. 12cm се Справи со должина : Стан.6.5 cm
Музички Штракаат Shaker

Големина:
15*8cm
Број На Модел На:
OAA00066A
Пол:
Унисекс
Обликот:
Цртан филм
Карактеристики:
Музички
Димензии:
11.5*3.5 См
Материјал:
Дрво
Бренд Име:
YKLWORLD
Предупредување:
/
Возраст Опсег:
< 3 години
Пакет:
opp
R

Тие исто така купуваат со овој производ