.

.

2018 Нови Жените Гроздобер Везени Цвеќиња фармерки Секси Искинале Молив еластична Тесни Фармерки плус големина 30-42!

2018 Нови Жените Гроздобер Везени Цвеќиња фармерки Секси Искинале Молив еластична Тесни Фармерки плус големина 30-42!

DEN 1074.00
DEN 1263.84
-15 %
Количина на стоки


ГОЛЕМИНА на половината хип должина 30 54-60 74-80 94 32 58-64 78-86 96 34 62-68 82-90 101 36 66-70 86-94 103 38 70-74 90-98 105 40 74-78 94-102 105 42 78-82 98-106 105

Големина:
30, 32, 34, 36, 38, 40, 42
Тип На Објект:
Фармерки
Пол:
Жените
Фармерки Стил:
Молив Панталони
Половината Тип:
Висок
Измијте:
ТЕМНИ
Стил:
Канцеларијата Дама
Декорација:
Дупка,Се Мијат,Џебови
Одговара Тип:
Слаби
Ткаенина Тип:
Омекнувач
Должина:
Full Length
Број На Модел На:
322
Материјал:
Памук
Затворање Тип:
Патент Летаат
R

Тие исто така купуваат со овој производ