.

.

Трговија на големо Пурпурна Акрилик Желе Бонбони Монистра DIY Лабава Мушка 6.8.10.12.14.16 mm рачно изработени Накит Додатоци AC-02E

Трговија на големо Пурпурна Акрилик Желе Бонбони Монистра DIY Лабава Мушка 6.8.10.12.14.16 mm рачно изработени Накит Додатоци

DEN 101.00
DEN 114.72
-12 %
Количина на стоки

16 mm рачно изработени Накит Додатоци AC-02 E
Точка Име : Акрилик Монистра
Боја : Виолетова
Објектот Облик : Тркалезна
Големина и Количина : 6mm-200pcs/многу , 8мм-100pcs/многу, 10мм-50pcs/многу,
12mm-30pcs/многу, 14mm-20pcs/многу ,16mm-10pcs/многу
Пакување : OPP Вреќа
Answer : ___________________________ Note : * Фотографиите се вистински, физички карактер, туку да се покаже на екранот различни може да имаат малку поинаква боја.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака.Ако вашата цел износ повеќе од $200, слободно изрази.Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот. *Дијаметар и должина се приближната па ве молиме да се земе дека во предвид кога ќе нарачате.Повеќе износот што цел,повисоко попуст ќе добиете. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.
УСЛОВИ ЗА ПРОДАЖБА >>>
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.com
UPS-от
За 3-5 дена
www.com
EMS
Околу 5-7 дена
www. Ви благодариме! : ) Ако arenot задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback. Но купувачот треба да се плати за враќање превозот.
ПОВРАТНИ информации>>>
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
ПРЕВОЗОТ>>>
Внимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект.com
Кина Пост Воздух
Околу 15-25 дена
www.
ПАКЕТИ>>>
Ние се големо внимание во пакување секој детал да ensur безбедно испорака за вас . Ви благодариме! : ). Стоките ќе бидат испорачани преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус слободно . Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.
Ве молиме имајте во предвид :
1. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас.Стоките ќе бидат испорачани преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail слободно, ако износот на повеќе од $10.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www.
Ова е време на испорака за пакет :
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус 16 - 90 работни дена
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail 10-45 работни дена
e-Пакет 5-25 работни дена
EMS5-12 работни дена
DHL/Федекс 3-10 работни дена
Добредојдовте на нашиот магазин>>>
Трговија на големо Пурпурна Акрилик Желе Бонбони Монистра DIY Лабава Мушка 6.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот ! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса.

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
Материјал:
Акрилик
Надворешниот Дијаметар:
6mm 8mm 10mm 12mm 14mm 16mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Број На Модел На:
AC-02E
Бренд Име:
scoster
Место на Потекло:
Жеџијанг,Кина(Копно)
Тип На Објект:
Бонбони Gumball Монистра
боја:
Виолетова
R

Тие исто така купуваат со овој производ