.

.

Висок квалитет на зелена сина филм очила за сонце жените Поларизирана Сонцето дами круг сонце очила гроздобер ретро glasseBrand Дизајнер UV400

Висок квалитет на зелена сина филм очила за сонце жените Поларизирана Сонцето дами круг сонце очила гроздобер ретро glasseBrand

DEN 912.00
DEN 959.52
-5 %
Количина на стоки


Превозот и предавање пријави се неповратни во секој случај. Ве молиме да се обезбеди дека производот не е користена и е во оригинално пакување
.
Ако не се/t добиете ittem во рок од 30 дена, pls нас контакт и ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.
3Враќа Extra You може да врати било каков производ, дури и оние што се во совршена состојба, во секое време пред цел завршување (кога ќе кликнете 'Потврди Нарачка Примени' или надминуваат потврда временска рамка) и да се добие целосна наплата. Ве молиме да бидете трпеливи.
Ние обезбедуваме бесплатен превозот од Кина Пост Воздух и e Packet.
Се врати ставки треба да вклучуваат orginal пакување и додатоци.
Ако нашата стока или услуга не ги задоволи вас, ве молиме да ни даде шанса да се подобри пред отворањето на спорот.
10продавачот услуга :
· 1-На-време Delivery If да не примите вашата нарачка во рок од 27 дена, може да побара за целосна наплата пред цел завршување (кога ќе кликнете 'Потврди Нарачка Примени' или надминуваат потврда временска рамка).,ltd :
Ние си имаме свој рамка фабрика, цената е нашата фабрика извоз, трговија на големо цена и зачувај за вас, многу стилови се достапни за вашата, изберете и повеќе од 1000 стилови во парк , еден цел да може да се меша со разни материјали, видови, стилови, модел и боја , секоја рамка се во добра состојба и ќе ја испита секој еден пред пратката, брза испорака, превозот цена може да се добие добар попуст да ги споделат и да го зачувате за вас, сите изразат услужна компанија имаме контакт ALIEXPRESS STANRD ПРЕВОЗОТ // ALIEXPRESS SAVER // ALIEXPRESS ПРЕМИУМ ПРЕВОЗОТ // E-Пакет // EMS // DHL / / ФЕДЕКС // Yan Вен Економија / , ние може да избере најдобра брз и економски курир за вас, тоа е многу погодно .
·2 Подолго Protection You се уште може да побара враќање на средствата ако не сте задоволни со вашата нарачка во рок од 15 дена по цел завршување (кога ќе кликнете 'Потврди Нарачка Примени' или надминуваат потврда временска рамка).
7Повратни информации :
Вашето мислење е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави голема повратни информации доколку вашиот задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу!!
Негативни повратни информации не може да се решаваат проблемите, комуникации е мостот на човечкиот ум и целиот свет е секогаш убава под мазна комуникации. Ние секогаш се прави се потрудиме да ви помогне.
1-За Zobwn Оптички co.
Ако ви треба побрзо испорака, ние може да се испрати на стоките од страна на EMS, DHL, UPS-от, FEDEX (ќе треба дополнителни трошоци)
6Сопствени Даночни
Ние не признава било каква cutomes должност или данок, но ние ќе се потрудиме да ви помогне ако постои било царинска проблем со вашиот пакет.
9Политика На Враќање :
Ако производот ќе примите не е како што е опишано или низок квалитет, продавачот ветува дека ќе може да се врати пред цел завршување (кога ќе кликнете 'Потврди Нарачка Примени' или надминуваат потврда временска рамка) и да се добие целосна наплата. Понекогаш тоа ќе ви го одложи за лошите временски услови или сопствени проблеми.
8Враќа
Предмети треба да бидат вратени за нас во рок од 7 дена од денот на приемот, доколку постои било каков проблем.

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Леќа Ширина:
56mm
Пол:
Жените
Леќи Материјал:
CR-39
Бренд Име:
ZOBWN
Стил:
Круг
Леќа Висина:
52mm
Број На Модел На:
ZB-KO
Оптички Леќи Атрибут:
Поларизирана
Одделот За Името:
Возрасни
Рамка Материјал:
Ацетат
R

Тие исто така купуваат со овој производ