.

.

најновите 30мм круг магнет кристал 316 од не ' рѓосувачки челик Меморија живеење стакло locket стакло locket лебди шарм со Бамбус синџир

најновите 30мм круг магнет кристал 316 од не ' рѓосувачки челик Меморија живеење стакло locket стакло locket лебди шарм со Бамбус

DEN 2004.00
DEN 2304.00
-13 %
Количина на стоки


најновите 30мм круг магнет кристал 316 од не ' рѓосувачки челик Меморија живеење стакло locket стакло locket лебди шарм со Бамбус Синџир
Како на слика
Забележи
1. Цел количество повеќе од ќе слободни брод DHLFEDEX ЕМС .
2. Ве молиме имајте во предвид нашата продавница мин цел количество е $8
3 ако вашата цел износ не пристигне $8 и ние не ќе брод ред
4. Ако вашата нарачка помалку од $8, pls плаќаат повеќе $2.0 за превозот.како превозот цена на следниве и кликнете на
5.Ние ќе брод парцела иако Кина Пост воздух mail/e Packet ако бесплатен превозот.
6.Ако ви се цел на многу различни брзо видови иако компанија,како што се DHL, Fed EX, превозот цена нема да биде точно(доколку се поевтини).Можете да не контактирате за да се поправи на финалниот превозот цена пред исплата.
7.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.
1. Како да се цел?
2. Плаќања
Ние прифаќаме Зачувам.
Уплатата треба да се изврши во рок од 7days пред цел аукција затворање.
3. Превозот
Ние нудиме на светот превозот иако Кина Пост Воздух Mail, EMS, DHL,Fed Ex.
Oorders обработени навремено по плаќање vertification
Pls се сигурни дека точно за адресата.
DHL/Федекс/ТНТ 3-5days да повеќето земји.
EMS 5-10days за повеќето од contries
e Packet 7-25 работни дена за САД.
Кина Пост (види подолу лист)
Оваа информација е обезбедена од страна на превозникот и исклучува време на викендите и банката празници. Имајте предвид дека времето на испорака може да се разликуваат, особено за време на периоди или во климата временските услови.
4 Нашите пакување
5. По продажбата и повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите . Повратни информации е многу важно за нас
Мора да контактирате со нас во 7days откако ќе се добие стоката, ако било unsatisfy.
Ние би сакале да ги реши сите проблеми.
Pls пријателски остави позитивни feeback. Ви благодарам многу!!!

Метална боја:
25мм, 30мм
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Приврзоци
Стил:
Класичен
Пол:
Жените
Приврзоци Тип:
Круг
Материјал:
Стакло
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
30мм
Бренд Име:
AMYA
R

Тие исто така купуваат со овој производ