.

.

Свадба црвено Европа табела знаме Табела Тркач Tablecloth Везени Табела Тркачи Табела Знаме Вечера Душеци Дома Текстил

Свадба црвено Европа табела знаме Табела Тркач Tablecloth Везени Табела Тркачи Табела Знаме Вечера Душеци Дома Текстил

DEN 918.00
DEN 1800.00
-49 %
Количина на стоки

modname=ckeditor
'

Големина:
32*240cm, 32*160cm, 32*180cm, 32x210cm, 32x270cm
Материјал:
Полиестер / Памук
Употреба:
Хотел,Дома
Шема:
Извезена
Бренд Име:
HAPIBEIHPB
Техника:
Ткаени
Шаблон Тип:
Растенијата
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
20180317004
R

Тие исто така купуваат со овој производ