.

.

Нови Деца Вистинска Кожа Свадба Фустан Чевли За Девојки, Момчиња, Деца Црна Училиште Перформанси Формално Рамен Мокасина Moccasins Чевли

Нови Деца Вистинска Кожа Свадба Фустан Чевли За Девојки, Момчиња, Деца Црна Училиште Перформанси Формално Рамен Мокасина Moccasins

DEN 769.00
DEN 1099.20
-30 %
Количина на стоки


[xlmodel]-[custom]-[8888]
Совети :
-(1) Обично, во должина = нозе должина(пета до пети) + (1)cm.
-(2) Ако вашата нога е масти и широк, ве Молиме изберете поголема големина.
-(3) Кина Големина обично е помала од ЕУР/RU големина.
-(4) Ако не знаете како да го изберете ,кажете ни дете нога должина
Единица Должина : см ( 1cm=0.39 инч, 1 инч=2.54 см).
Answer : ___________________________ Note : Драги Пријатели, Добредојдовте На Нашата Продавница, Ве Молиме Да Ја Прочитате Оваа Порака Пред Да Го Купат. Ви благодариме!
1. Ако Сте руската Клиент, ве Молиме Кажете НИ го Вашето Целосно Име и презиме Откако Ќе Плаќање,Тогаш Може да се Испрати Стоката Побрзо.
2. Пред Купување, ве Молиме да Не го игнорира Бојата, Големината и Бројот. Се Надеваме Дека Нашите Клиенти Може Да Gget На Работи Кои Тие Ги Сакаат.
3. Ако Имате Било какви Други Барања, ве Молиме да НИ Оставите Порака, Ние Ќе се Обидеме потрудиме Да Ви Послужи. ^-^
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[8888]
ВАЖНА забелешка : Љубезно се напомене дека НИ ГОЛЕМИНА на чевли етикета беше погрешно испечатени за некои модели,големината е неточна.Ве молиме игнорира НАС на чевли јазик етикета.Ние испрати чевли според Евра Големина. Ние не сме одговорни за било спор за НАС големина разликата помеѓу чевли и нашата големина на табелата.Ви благодариме за вашиот вид разбирање. ИСПОРАКА : 1. Ние брод вашата нарачка од Aliexpress Стандард за Испорака/E-пакет/SF-пакет/Кина Пост Воздух Mail/J-НЕТО. Тоа обично трае околу 7-15 дена да пристигне во дестинација земји. Некои оддалечени области и земји треба за 25-45 дена. 2. Парцели обично се испраќаат надвор во рок од 3 работни ден на по вашата исплата е завршен. (Sat. & Сонцето. & Јавен празник исклучени.) 3. Можете да ги пратите пратката од страна на овој линк : www.17track.net/en/ ПОВРАТНИ информации : 1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен(5 ѕвезди) повратни информации. Ние навистина ќе го ценат тоа. 2. Неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратна информација нема да се реши било каков проблем или ви донесе никаква корист од тоа право? Така ни дава шанса да се реши проблемот пред да го направат тоа. Благодарам многу. Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.

Чевли Големина:
1, 1.5, 2.5, 3.5, 9.5, 10, 11, 11.5, 12, 13
Бренд Име:
WSTXMI
Outsole Материјал:
Гума
Пол:
Унисекс
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Пета Тип:
Станот со
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Возраст Опсег:
5T,6T,7T,8T,9T,10T,11T,12T,13T,14T
Боја:
Црна, Црна, Бела, Црна Нови
Погоден Сезона:
Пролет, Лето, Есен
еу големина:
26.27.28.29.30.31.32.33.34.35
R

Тие исто така купуваат со овој производ