.

.

12cm Dragon Ball Z 2018 Акција Фигура Синот Goku Krillin Слика Играчки Модел Кукла бесплатен превозот

12cm Dragon Ball Z 2018 Акција Фигура Синот Goku Krillin Слика Играчки Модел Кукла бесплатен превозот

DEN 475.20
Количина на стоки

СИСИ ИГРАЧКИ МАГАЗИН 100% Нови високо-квалитет
Ако добиете предмети во прашање,ние поддршка гаранција,или 100% наплата по враќањето на објектот. Ние се надеваме да се направи долгорочни бизнис
Ако имате огромна количина,ве молиме контактирајте со нас, ние може да ви даде многу евтини цена
Ако сакате да брзо да добиете елементи, ние може да избере DHL ЕМС FEDEX . Нормално,ќе добиете предмети во 3-7 дена.
Имаме играчка,ако оваа страница не го најде она што ви треба, ве молиме да се земе еден момент за да ја посетите нашата продавница
Таму може да биде производи ви се допаѓа, ви благодариме
пакување : opp вреќа

Возраст Опсег:
> 14 Години,> 6 години,< 3 години,0-12 Месеци,> 8 години,12-15 Години,8-11 Години,> 3 години,2-4 Години,13-24 Месеци,Grownups,5-7 Години
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Стоковните Атрибут:
Периферни уреди
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Тема:
Филм & TV
Со Анимација Извор:
Јапонија
Број На Модел На:
85
Димензии:
12CM
Верзија Тип:
Првото Издание
Пол:
Унисекс
Скала:
1/144
Тип На Објект:
Модел
Mfg Серија Број:
Кукли
Завршување Степен:
Готови Производи
Кукли Тип:
Модел
Бренд Име:
РАЗМИСЛУВАЊЕ КИТ
Предупредување:
БЕЗ СКРШЕН
Далечинска Контрола:
No
Големина:
12cm
Материјал:
ПВЦ
R

Тие исто така купуваат со овој производ