.

.

3pcs 64cm*1.8 cm 10 Led диоди Генерички LED светлото лента ажурирање за 32 ТВ Монитор, големи-големина LCD нови

3pcs 64cm*1.8 cm 10 Led диоди Генерички LED светлото лента ажурирање за 32 ТВ Монитор, големи-големина LCD нови

DEN 504.00
Количина на стоки


3pcs 64cm*1.8 cm 10 Led диоди Генерички LED светлото лента ажурирање за 32" ТВ Монитор, големи-големина LCD нови
Спецификација :
100% Сосема Нов Одличен квалитет;
Должина : 640mm*18mm (L x W )
LED КОЛИЧИНА : 10pcs со леќа
Напон : 3 V секој светилки
Пакетот вклучува : 3pcs x 640mm LED srtips

Тип:
Индустриски Следење
Бренд Име:
RZCONNE
Број На Модел На:
4708-K320WD-A2213K01
Пакет:
No
Должина:
640mm(L)*18mm ( W )
LED КОЛИЧИНА:
10pcs со леќа
конектор:
2Pin
Производи Статус:
Акции
Тип:
LED светлото ленти
R

Тие исто така купуваат со овој производ