.

.

2 парчиња/Set Цвеќиња Метал Cutting Умира Нови 2018 Fustelle Metalliche По Scrapbooking Занает Умира

2 парчиња/Set Цвеќиња Метал Cutting Умира Нови 2018 Fustelle Metalliche По Scrapbooking Занает Умира

DEN 151.00
DEN 177.60
-15 %
Количина на стоки


2 парчиња/Set Цвеќиња Метал Cutting Умира Нови 2018 Fustelle Metalliche По Scrapbooking Занает Умира
Големина : 5.5*5.5 cm&5*5cm
Боја : како на сликата шоу
Пакување : 2pc/set by opp вреќа
Фантастичен дизајн за вашата DIY покани/ картички/ пликови.

Бренд Име:
DemonHunt
Број На Модел На:
luowen
Шаблон Тип:
Неправилни Фигура,Круг,Цвет
R

Тие исто така купуваат со овој производ