.

.

Празни refillable мастило кертриџ За Epson T1811 За Epson Изразување XP Home-30/102/202/205/302/305/402/405/405WH/212/215/312/315

Празни refillable мастило кертриџ За Epson T1811 За Epson Изразување XP Home-30/102/202/205/302/305/402/405/405WH/212/215/312/315

DEN 292.00
DEN 336.00
-13 %
Количина на стоки


Празни reillable мастило кертриџ За Epson T1811 T1812 T1813 T1814 За Epson Изразување XP Home-30/102/202/205/302/305/402/405/405 WH/212/215/312/315/412/415 со Европа верзија чип
За користење со :
За Epson Изразување XP Home-30
За Epson Изразување XP Home-102
За Epson Изразување XP Home-202
За Epson Изразување XP Home-205
За Epson Изразување XP Home-302
За Epson Изразување XP Home-305
За Epson Изразување XP Home-402
За Epson Изразување XP Home-405
За Epson Изразување XP Home-405 WH
За Epson Изразување XP Home-212
За Epson Изразување XP Home-215
За Epson Изразување XP Home-312
За Epson Изразување XP Home-315
За Epson Изразување XP Home-412
За Epson Изразување XP Home-415
Кертриџ со ЧИП погоден за пазарот област : Европа
Оваа цел содржат :
1 парче црна празна refillable мастило кертриџ со автоматско ресетирање чип
1 парче синозелена празни refillable мастило кертриџ со автоматско ресетирање чип
1 парче магента празни refillable мастило кертриџ со автоматско ресетирање чип
1 парче жолта празни refillable мастило кертриџ со автоматско ресетирање чип
Вкупно 4 парчиња/1 сет (Важат за Европа)
* Ако имате било каков проблем, направете ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори расправа, или остави негативни повратни информации. Ви благодариме!

Тип:
мастило кертриџ
Број На Модел На:
T1811 T1812 T1813 T1814
Компатибилен Бренд:
CANON
боја:
C,M,Y,K
Компатибилен Бренд:
Canon Инкџет
Бренд Име:
YOTAT
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Празен
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Обоени:
Yes
Чип државата:
автоматско ресетирање чип
Користете областа на:
Европа
Кертриџ државата:
празни refillable мастило кертриџ
Бои:
Црна/Синозелена/Магента/Жолта
Сертификат:
ISO9001&14001
R

Тие исто така купуваат со овој производ