.

.

Lan палата Стакло африкански монистра булчински Swan накит поставена златна боја ѓердан и обетки за ќе б'men бесплатен превозот

Lan палата Стакло африкански монистра булчински Swan накит поставена златна боја ѓердан и обетки за ќе б'men бесплатен превозот

DEN 1145.00
DEN 1612.32
-29 %
Количина на стоки


Бренд : Lan Палата
Предмети : Накит сетови студ earring+ ѓердан (Оригинал бутик)
Боја : Златна
Ѓердан Големина : 51 cm
Тежина : 205g
Материјал : позлатени/Бакарни легури/Стакло/Кристал ( Боја задржување позлатен)
Стил : Романтични и Мода
Забелешка : Боја ќе бидат малку различни, со реални предмети, бидејќи на камера и екран
1. Нашата компанија се наоѓа во Шангај, Кина.фокусирајќи се на полето на Накит за 10 години. Ние си имаме свој фабриката, па
објектите се на располагање за да го прилагодите,промет на големо и промет на мало со многу поволна цена.
2.MOQ од 1 парче, инвентар соодветни, нормално, ние може да организира пратка во рок од 1-2 работни денови.
3.Има стручни тимови за КК и Маркетинг, па ние може да обезбеди високо-квалитетни производи и задоволителна услуга.
1.Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку Visa, Master Card, QIWI, Western Union, и Банкарски Трансфери. 2.Ве молиме љубезно ве молиме да не контактирате ако не се плаќање погоре, ние ќе ви каже како да се плати со користење на други методи за плаќање. 3.Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.
Постојат различни превозот методи да се избере
1.Ние брод на сите наши објекти во светот во рок од 48 часа од EMS/DHL/UPS-от или Хонгконг Пост/Кина Пост,превозот начин ќе зависи од вкупната цена. 2.Понекогаш тоа може да потрае до 4-7 недели поради строгите обичај Инспекција. 3.Нашата цена не вклучува даноци,ДДВ,или други скриени трошоци.Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како "подарок", или" примерок"со ниска вредност. 1.Ние сме вид и искрен продавачот, вашето вкупно задоволство е секогаш нашите најдобри желби. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас. 2.Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги,ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ЅВЕЗДИ ,ние ќе го цениме тоа. 3.Секој повратни информации од клиентите се витално значење за нас.5 ЅВЕЗДИ на позитивни повратни информации ќе помогне да се подобри нашите производи и услуги.
1.Ако сте незадоволни со објектот на нашата услуга,ве молиме контактирајте со нас прво,ние ќе се обидеме потрудиме да се справи со нив, за што побрзо. 2.Било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате, Ние ќе ви одговориме во рок од 1 работен ден освен викенд & празници.
Ве молиме не го остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор. Ни веруваат, Било прашање ќе се реши. 1.Ако производите не се исти како и опис или скршен во транзит.Кога ќе ја покаже сликата за нас.ние ќе го препрати или враќање на пари за вас. 2.За било која причина не сте задоволни со предмети,ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена. 3.Ако објектот е дефектен,ве Молиме да ни кажете веднаш, со цел за замена или поправка,Ако замена не е достапна, тогаш средствата ќе бидат издадени со оригиналниот начин на плаќање

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Ангажирање
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
ѓердан/earrigs
Број На Модел На:
LPS0100T
Пол:
Жени,љубовници'
Материјал:
Стакло
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Бренд Име:
LAN ПАЛАТА
Обликотшема:
Растенијата
Метали Тип:
Бакар,Бакарни Легури
Стил:
Класичен
боја:
Golden
Еколошки Стандарди:
Европа & Никел Олово Кадмиум слободни
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Шангај Кина
Пакет:
Добро спакувани во OPP вреќа
R

Тие исто така купуваат со овој производ