.

.

12V Автомобил Задниот Браник Светла Црвена LED Светилка Магла Кочница Светлина Автомобил Стил на возилото

12V Автомобил Задниот Браник Светла Црвена LED Светилка Магла Кочница Светлина Автомобил Стил на возилото

DEN 590.00
DEN 719.52
-18 %
Количина на стоки

com 2-4 дена www.Напон : DC12 V 3. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. Плаќање
1. Сепак, сите дополнителни трошоци генерирани за царинење мора да биде на товар на купувачот. Пакет се вклучени : 2 X Автомобил Задниот Браник Светлина Задоволството на Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Превозот цена : Кликнете на "Shipping" Превртен триаголник табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали.
Бараме дека ќе контактирајте со нас Веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Funtion : Drving+Сопирање осветлување Инсталација : Производите имаат црвена, жолта, црна три-Жица; Црвена линија : поврзан со моќта + 12 V; Жолта Линија : поврзан со сопирачки +12 V; Црна линија : поврзан со Негативна енергија (Обврзници Рака).
12 V Автомобил Задниот Браник Светла Црвена LED Светилка Магла Кочница Светлина Автомобил Стил на возилото Тема : Спречување на ноќното задни-агол судири Нема загадување, бучава и електронски пречки Висока и ниска-напон заштита Обратна поларитетот заштита од Вода и шок-отпорни на Висока ефикасност и енергија-заштеда на Школка направени од страна на влијание, отпорни на корозија и високи-температура отпорни PC Направени со висок квалитет супер светло брилијантен црвени LED светла Спецификација : 1.com за помош.Струја : 1А 4.Повратни информации е многу важно за нас. Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи. Политика на враќање Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка. Ако сте задоволни со нашите производи,pls ни остави позитивен фидбек(5 ѕвезди).
Ние одржување на високи стандарди на одлична и се стремиме за 100% задоволството на клиентите. Ако имате проблем за правење на плаќањето, ве молиме контактирајте со нас или aliexpress. Купувачите МОРА да се направи исплата во рок од 5 дена.com 2-4 дена www.Царинење : Сите парцели ќе се бара како "Подарок", и ние секогаш обидете се најдобри за Законски да се Минимизира вашиот увозни давачки (или GST или V. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена.Извор на светлина : LED 5. Повратни информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Во повеќето случаи, постои ниту обврска се плаќа.Боја : Црвена 6. Ви благодариме!.com 2-4 дена www. КУПАТ ПОВЕЌЕ, СПАСИ ПОВЕЌЕ! Толку повеќе ќе ви ги купите, пониска цена ќе добиете!
3. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации. А Т или други Даноци).com 5-10 дена www. Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Можете да направи плаќање преку Moneybookers, Виза, Мастеркард и банкарски трансфер, или избрани дебитни картички.

Температура На Боја:
3000K
Wattage:
10W
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Тојота Модел:
RAV 4
Бренд Име:
AUMOHALL
Тип На Објект:
Опашката Светлина Собрание
Име На Модел:
E197
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Тежина:
0.11kg
Материјал Тип:
PC
Специјални Функции:
задниот браник светла
Напон:
12V
Тип На Објект:
Кочница Светла
Извор На Светлина:
LED
R

Тие исто така купуваат со овој производ