.

.

Празни refillable мастило кертриџ За Epson T2431 - T2436 За Epson ИЗРАЗУВАЊЕ ФОТО XP-750/XP-850/XP-950 (Европа)

Празни refillable мастило кертриџ За Epson T2431 - T2436 За Epson ИЗРАЗУВАЊЕ ФОТО XP-750/XP-850/XP-950 (Европа)

DEN 575.00
DEN 652.80
-12 %
Количина на стоки


Празни refillable мастило кертриџ За Epson T2431 T2432 T2433 T2434 T2435 T2436 За Epson ИЗРАЗУВАЊЕ ФОТО XP-750/XP-850/XP-950 со Европа верзија чип
За користење со :
Кертриџ со ЧИП погоден за пазарот област : Европа
За Epson ИЗРАЗУВАЊЕ ФОТО XP-750
За Epson ИЗРАЗУВАЊЕ ФОТО XP-850
За Epson ИЗРАЗУВАЊЕ ФОТО XP-950
Оваа цел содржат :
1 парче црна празна мастило рефил кертриџ со автоматско ресетирање чип
1 парче синозелена празни мастило рефил кертриџ со автоматско ресетирање чип
1 парче магента празни мастило рефил кертриџ со автоматско ресетирање чип
1 парче жолта празни мастило рефил кертриџ со автоматско ресетирање чип
1 парче светлина синозелена празни мастило рефил кертриџ со автоматско ресетирање чип
1 парче светлина магента празни мастило рефил кертриџ со автоматско ресетирање чип
Вкупно 6 Парчиња/1 Сет
* Ако имате било каков проблем, направете ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори расправа, или остави негативни повратни информации. Ви благодариме!

Тип:
мастило кертриџ
боја:
C,M,Y,K
Компатибилен Бренд:
Epson
Бренд Име:
YOTAT
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Празен
Компатибилен Бренд:
Epson
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Број На Модел На:
t2431 t2432 t2433 t2434 t2435 t2436
Обоени:
Yes
Кертриџ држави:
празни refillable мастило кертриџ
Чип држави:
автоматско ресетирање чип
Дадената област:
Европа
Бои:
Црна/синозелена/магента/жолта/светлина синозелена/светлина магента
Место на Потекло:
Guangdong,Кина(Копно)
Сертификат:
ISO9001&14001
За употреба со(Печатач модели):
За Epson ИЗРАЗУВАЊЕ ФОТО XP-750/XP-850/XP-950
R

Тие исто така купуваат со овој производ